Про компанію

ТОВ «Пріоріті Інтернешенл» – це підприємство, яке спеціалізується на виробництві і дистрибуції харчових інгредієнтів для:

М’ясної промисловості (тваринні білки, стабілізатори-емульгатори, загусники, натуральні барвники, продукти для копчення, ферменти, крохмалі і інше);
Молочної промисловості (молочні білки, стабілізатори-емульгатори, загусники, натуральні барвники, ферменти, крохмалі, регулятори кислотності);
Хлібобулочної промисловості (ферменти, стабілізатори);
Кондитерської промисловості (стабілізатори-емульгатори, крохмалі, натуральні барвники);

ТОВ «Пріоріті Інтернешенл» поставляє інгредієнти як безпосередньо виробникам готової продукції, так і виробникам сумішей для подальшого використання на виробництві.

Наша компанія пропонує широкий спектр інгредієнтів власного виробництва під торговими марками:

ПРІОМІКС – комплексні смако-ароматичні суміші, окремі аромати і смаки високої концентрації, різні барвники;

СТАБІКОЛ – функціональні суміші для створення потрібної текстури, стабілізатори-емульгатори, гелі-просвітників і ін.

ТОВ «Пріоріті Інтернешенл» співпрацює і імпортує інгредієнти від відомих світових виробників, а саме:

Red Arrow. Американська компанія, яка є світовим лідером з виробництва натуральних ароматів диму, гриль-ароматів, інгредієнтів для додання кольору копчення і різного устаткування для ефективного процесу копчення.
Aliseia. Італійська компанія, яка виробляє натуральні загусники, природні консерванти і унікальні функціональні суміші для м’ясної промисловості.
Veos. Бельгійська компанія, яка є світовим лідером з виробництва натуральних високо-функціональних інгредієнтів з крові тварин (барвники, плазма крові, Глобино, гемоглобін та інші).
Chr. Hansen. Датська компанія – світовий лідер з виробництва стартових і захисних культур для ферментованих продуктів, натуральних барвників і продуктів з фарбувальними властивостями.
C.E. Roeper. Німецька компанія з більш ніж сто річним досвідом роботи з камедями, натуральними загустителями, воском та іншими інгредієнтами.
CJ Corporation. Південнокорейська міжнародна компанія-виробник. Має в своєму портфелі широкий спектр амінокислот, продуктів для здорового харчування, підсилювачів смаку.

ТОВ «Пріоріті Інтернешенл» надає технологічну підтримку:

                – Шляхом тестування інгредієнтів на промислових лініях замовника для отримання бажаного результату;

                – Шляхом підбору інгредієнтів і відпрацювання рецептур в лабораторних умовах наших постачальників.