Please Wait For Loading

Loading Cancel.

Каталог продукції

    You Here!
  • Home
  • Каталог продукції

Ласкаво просимо на сторінку Продуктів нашої компанії

Хоч наші продукти і вироблені з високоякісної сировини та з дотриманням усіх стандартів безпеки при виробництві, головне в них інше. Ми як компанія не пропонуємо окрему смако-аромтичну або функціональну суміш, ми пропонуємо вирішення саме вашої задачі. Адже сучасний процес виготовлення м’ясних та ковбасних виробів потребує знань та досвіду.

Застосування різноманітних інгредієнтів та їх поєднання можуть значним чином покращити продукт або створити новий.

Наші технологи звернуть увагу на конкретні цілі які ви перед нами поставите та запропонують вам найкраще рішення (з арсеналу наших продуктів).

Sign up for updates and get free shipping.

Sign up for updates and get free shipping.

Sign up for updates and get free shipping.

Група функціональних сумішей для створення правильної текстури продукта. Багаторічний досвід нашого головного технолога поєднаний з сучасними технологіями виробництва та ТМ «Стабікол», дозволить створити нові або покращити ваші існуючі продукти.

Група смако-ароматичних сумішей створених для надання ковбасним виробам як класичних смаків так і зовсім нових. Якісний склад суміші та натуральні спеції ТМ «Пріомікс» в поєднанні з технологічною підтримкою нашого технолога, забезпечать вашим продуктам чудовий смак та аромат.

Натуральні Аромати Диму «Red Arrow»® - Аромати диму, вироблені з натуральної сировини, широко використовуються як в м’ясній галузі, так і в сирному та рибному виробництві. Вони надають приємного смаку та аромату копчення продуктам. Наші дими можуть як забезпечити повноцінне копчення вашим продуктам так і довершити смоковий профіль. Компанія ТОВ «Пріоріті Інтеренешенл» » - є ексклюзивним представником найбільшого виробника ароматів диму «Red Arrow»®. в Україні.

Компанія ТОВ «Пріоріті Інтеренешенл» » - є ексклюзивним представником найбільшого виробника ароматів диму «Red Arrow»®. в Україні.